Мяка черепиця FOXY KATEPAL

Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)

Бітумна черепиця модельного ряду FOXY компанії KATEPAL найбільше підходить для клімату нашої країни. Технічні характеристики даного покрівельного матеріалу дозволяють використовувати його в температурному діапазоні від -50 до + 110 градусів. Завдяки таким параметрам гнучка черепиця здатна протистояти будь-яким погодним умовам. Модифікований бітум, який закладений в основі гнучкої черепиці, не піддається корозії, гниттю і дії на нього ультрафіолету.

Завдяки оптимальному співвідношенню ціни і якості, бітумна черепиця KATEPAL FOXY користується великим попитом серед покупців. Досить демократичні ціни на роботу з цим матеріалом, укладання якого не відрізняється особливою складністю, так само грають не останню роль. А при бажанні укладання м'якої черепиці даної серії можна впоратися і самостійно, тим більше весь необхідний інструмент можна знайти у себе на господарстві.

Не дивлячись на гарантійний термін, який складає 20 років на лінійку черепиці FOXY, реальний термін служби такого покрівельного матеріалу складає близько 50-ти років.