Tegola PRESTIGE

Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)

Колекція бітумної черепиці Tegola PRESTIGE має декілька моделей різної геометричної форми та відтінку. По типу нарізки черепиця серії престиж поділяється на:

  • TEGOLA Престиж Зодчий. Цей вид черепиці не потребує якогось особливого догляду, має стійкість до дощу, снігу та ультрафіолету. Особливо добре виглядає на будівлях зроблених в класичному стилі. 
  • TEGOLA Престиж Традишнл – це завжди стильна та якісна форма від тегола. Застосування міді в покрівельних матеріалах з давніх давен вважалося чудовим відображенням смаку господарів. 
  • Мяка черепиця TEGOLA Престиж Эліт складається з 8-ми слоїв, що надає їй особливой міцності. А поєднання традиційної форми черепиці з міддю, придасть будь-якому будинку стиль, який не схожий на всі інші.
  • На покрівлях в класичному двохскатному, або пірамідальному виконанні особливо добре виглядає бітумна черепиця TEGOLA Престиж Компакт. Цей вид покрівельного матеріалу придає будівлі витончену красу та елегантність, яку можна порівняти з старенькими особняками на околицях європейських містечок.
  • На покрівлях округлої та еліпсовидної форми особливо добре виглядає бітумна черепиця TEGOLA Престиж Версаль. Будинок з такою мідною черепицею – це відтворення аристократичності та перспективності. А завдяки унікальним властивостям міді строк експлуатації може досягати понад 100 років.