Цементно піщана черепиця Ondo Terracotto

Виробник: ONDO
Модель:

Короткий опис


Цементно-піщана черепиця ONDO від українсько-бельгійського виробника – європейська якість за доступною ціною. Її виготовляють на німецькому обладнанні, що гарантує якість продукції. Стандартні форми черепиці в природних ... Читати далі...

Для уточнення ціни та безкоштовного розрахунку кількості матеріалу замовте ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК


  • Наявність: Є в наявностіЦементно-піщана черепиця ONDO від українсько-бельгійського виробника – європейська якість за доступною ціною. Її виготовляють на німецькому обладнанні, що гарантує якість продукції. Стандартні форми черепиці в природних відтінках ніколи не втратять своєї актуальності. Вигляд Вашого будинку завжди буде ідеальним.

Цементно-піщану черепицю ONDO виготовляють з вітчизняного піску, води та цементу,  що позитивно впливає на ціну, тому що відсутні затрати на митні послуги та доставку з інших країн. Завод надає гарантію в 30 років. Головним компонентом цементно-піщаної черепиці є бетон, який з часом стає тільки міцнішим. Головною перевагою є стійкість до морозів та шумоізоляція, яка не потребує додаткових шумоізоляційних  матеріалів при граді чи дощі. Стійкість до вигорання було протестовано незалежними лабораторіями в спекотній Арізоні. Черепиця ONDO є вологостійкою, завдяки спеціальному складу суміші, з якої вона виготовлена.

Дана черепиця є великого формату, тому її витрати на м.кв становлять 10 шт., а вага, в свою чергу, 45кг/м.кв. Вона представлена в трьох кольорах: Marron, Terracotto, Grafito.

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук