Цементно-піщана черепиця BRAAS Франкфурт (покриття Cisar)

Виробник: BRAAS
Модель:

Короткий опис


Цементно-піщана черепиця BRAAS Франкфуртська (покриття Cisar) – вишуканий класичний стиль традиційної черепиці, в якої заокруглені краї.  Вона підходить до будь-якого клімату та для дахів різної конструкції та складності... Читати далі...

Короткі характеристики


Ширина - 33 см.
Довжина - 42 см.
Дивитись всі характеристики

Доступні варіанти


Для уточнення ціни та безкоштовного розрахунку кількості матеріалу замовте ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК


  • Наявність: Є в наявностіЦементно-піщана черепиця BRAAS Франкфуртська (покриття Cisar) – вишуканий класичний стиль традиційної черепиці, в якої заокруглені краї.  Вона підходить до будь-якого клімату та для дахів різної конструкції та складності. Її можна укладати на дах з мінімальним кутом нахилу (10 градусів), але при цьому потрібно використовувати покрівельну плівку. При нахилі даху до 60 градусів черепиці можна кріпити лише на гребені, звісах, хребтах та фронтонах. Якщо кут нахилу становить від 60 до 90 градусів, то кріпимо кожну черепицю.

Цементно-піщану черепицю виготовляють з натуральної сировини, що не впливає на навколишнє середовище. Вона відповідає всім стандартам, притаманним цьому товарові. Компанія виробник надає гарантію на 50 років.

Для Cisar притаманне тришарове покриття. Перший з них – армування, що надає міцності черепиці. Другому шарові притаманна гладка вирівнювальна система. Третій шар – це захист від бруду та моху.

Ширина 33 см.
Довжина 42 см.
Рекомендована обрешітка 31,2-34,5 см
Витрата прибл. 10 шт / кв.м
Вага (шт./кг.) 4,5 кг
Гарантія 30 років

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук

цементно-піщана черепиця Braas