Фальцева покрівля Arcelor Mittal

Короткий опис


Фальцева покрівля від німецького виробника ArcelorMittal – спеціальне покриття даху з листів металу, що з’єднуються між собою фальцюванням. Завдяки фальцу дана покрівля є герметичною і майже не протікає. Для неї не по... Читати далі...

Доступні варіанти


Для уточнення ціни і розрахунку кількості матеріалу замовте ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК

Ціна вказана за кв.м.
188.00 ₴

  • Наявність: Є в наявності


Фальцева покрівля від німецького виробника ArcelorMittal – спеціальне покриття даху з листів металу, що з’єднуються між собою фальцюванням. Завдяки фальцу дана покрівля є герметичною і майже не протікає. Для неї не потрібні наскрізні отвори в металі, тому що фальц виглядає як згорнутий у декілька разів метал. Фальцевий шов надає даху додаткової жорсткості, завдяки йому на даху не затримуються снігові шапки.

Головними перевагами фальцевої покрівлі є її легкість. Має легку вагу, завдяки чому її можна конструювати без додаткових затрат. Дана покрівля є герметичною, тому що не немає наскрізних отворів, що мінімалізує утворення корозії. Проста у монтажі, функціональна. Всі кріплення приховані під фальцевим швом. Дана покрівля підходить як для нових будівель так і реконструкції старих.

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук