Композитна черепиця Metrotile Classic

Виробник: METROTILE
Модель:

Короткий опис


Композитна металочерепиця Metrotile Classic – багатошаровий високоякісний матеріал, основою якого є сталевий лист завтовшки 0,45 мм зі спеціальним алюмоцинковим покриттям з двох сторін та вкритий базальтовою крихтою.  Дл... Читати далі...

Доступні варіанти


Для уточнення ціни та безкоштовного розрахунку кількості матеріалу замовте ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК


  • Наявність: Є в наявностіКомпозитна металочерепиця Metrotile Classic – багатошаровий високоякісний матеріал, основою якого є сталевий лист завтовшки 0,45 мм зі спеціальним алюмоцинковим покриттям з двох сторін та вкритий базальтовою крихтою.  Для даної композитної металочерепиці було розроблено спеціальне захисне покриття Magnelis. До його складу входять 93,5% цинку, 3,5% алюмінію, 3% магнію, що слугують захистом від корозії. Базальтовий шар вкритий акриловим шаром, що слугує захистом від сонячного випромінювання, накопичення бруду та проростання моху.

Композитна металочерепиця Metrotile Classic одна із класичних моделей черепиці. Вона об’єднала в собі всі найкращі якості від керамічної черепиці, бітумної та металочерепиці, не взявши їх недоліків. Дана черепиця підійде до будь-якого архітектурного рішення завдяки своїй формі та широкому вибору кольорів.

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук