Композитна черепиця Metrotile Roman

Виробник: METROTILE
Модель:

Короткий опис


Композитна металочерепиця Metrotile Roman – черепиця в середземноморському стилі, що за своєю формою нагадує морські хвилі. Metrotile Roman – черепиця з особливим романтичним стилем, що підійде для людей, які полюбляють ... Читати далі...

Доступні варіанти


Для уточнення ціни та безкоштовного розрахунку кількості матеріалу замовте ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК


  • Наявність: Є в наявностіКомпозитна металочерепиця Metrotile Roman – черепиця в середземноморському стилі, що за своєю формою нагадує морські хвилі. Metrotile Roman – черепиця з особливим романтичним стилем, що підійде для людей, які полюбляють морський бриз та пляж. Обравши її, Ви перенесетесь на побережжя Середземного моря. Ексклюзивна форма черепиці додасть Вашому даху європейську витонченість.  

Композитна металочерепиця Metrotile Roman – високоякісна черепиця, яка має чудові антикорозійні якості, що в десять разів перевищують показники цинкового покриття та у два рази – алюмоцинкове. Вона вирізняється найкращою стійкістю до несприятливих кліматичних умов. Завдяки своїй легкій вазі вона швидко укладається на дах, не залежно від складності архітектурного рішення.  Термін експлуатації композитної черепиці перевищує 50 років.

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук