Композитна черепиця Metrotile Romana

Виробник: METROTILE
Модель:

Короткий опис


Композитна металочерепиця Metrotile Romana – черепиця в середземноморському стилі з високою хвилею профілю в покритті Magnelis. Дане покриття служить чудовим захистом сталі від механічних пошкоджень,  має відмінний захис... Читати далі...

Доступні варіанти


Для уточнення ціни та безкоштовного розрахунку кількості матеріалу замовте ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК


  • Наявність: Є в наявностіКомпозитна металочерепиця Metrotile Romana – черепиця в середземноморському стилі з високою хвилею профілю в покритті Magnelis. Дане покриття служить чудовим захистом сталі від механічних пошкоджень,  має відмінний захист від корозії. Композитна черепиця вкрита натуральною базальтовою крихтою, що сприяє хорошій шумоізоляції під час несприятливих погодних умов. Композитна черепиця легка у монтажі, завдяки малій вазі (6-7 кг) та не потребує додаткових затрат на конструктивні елементи. Вона виготовляється невеликими листами, що зумовлює зниження відходів та полегшує монтаж.

Головними перевагами композитної металочерепиці є легкість, простота монтажу, відмінний захист від корозії, шумоізоляція, стійкість до вітрових та снігових навантажень, стійка до вигорання, завдяки кам’яній крихті, що забарвлюється під високими температурами.

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук