Композитна черепиця Metrotile Shake

Виробник: METROTILE
Модель:

Короткий опис


Композитна металочерепиця Shake від бельгійського виробника Metrotile – легкий багатошаровий покрівельний матеріал в європейському стилі, що імітує натуральну дерев’яну покрівлю.Структура даної черепиці має вигляд старов... Читати далі...

Доступні варіанти


Для уточнення ціни та безкоштовного розрахунку кількості матеріалу замовте ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК


  • Наявність: Є в наявностіКомпозитна металочерепиця Shake від бельгійського виробника Metrotile – легкий багатошаровий покрівельний матеріал в європейському стилі, що імітує натуральну дерев’яну покрівлю.

Структура даної черепиці має вигляд старовинної європейської покрівлі, що дуже поширена при перекритті альпійський будинків. Ця покрівля на ринку України з’явилась порівняно недавно, але вже здобула свою популярність. Головними її перевагами є простота монтажу, за рахунок чітко визначених розмірів. Також, композитна черепиця відноситься до легких покрівельних матеріалів (6,3 кг/м.кв). Це робить її більш привабливою для монтажників, адже її легко підняти на дах. Композитна черепиця Shake підійде для будинків з мінімальним ухилом даху - 10 градусів. Гарантійний термін розповсюджується на 50 років, але черепиця прослужить набагато довше.

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук