Композитна черепиця Metrotile Shingle

Виробник: METROTILE
Модель:

Короткий опис


Композитна металочерепиця Shingle Metrotile – високоякісний покрівельний матеріал, який на ринку України з’явився, порівняно, недавно. Це черепиця в європейському стилі, що за своєю структурою схожа на старовинну дерев’я... Читати далі...

Доступні варіанти


Для уточнення ціни та безкоштовного розрахунку кількості матеріалу замовте ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК


  • Наявність: Є в наявностіКомпозитна металочерепиця Shingle Metrotile – високоякісний покрівельний матеріал, який на ринку України з’явився, порівняно, недавно. Це черепиця в європейському стилі, що за своєю структурою схожа на старовинну дерев’яну дранку. Обравши її, Ваш дах буде виглядати дорого та респектабельно.

Завдяки чітко визначеним розмірам та легкій вазі композитну черепицю легко підіймати на дах та монтувати. Дана черепиця має хорошу шумоізоляцію під часу дощу або граду, на відміну від дахів з металу. Базальтові крихти, що забарвлюються при високих температурах, захищають покрівлю від вигорання. Композитна металочерепиця здатна витримати сильні вітрові та снігові навантаження. Здатна витримати температурні навантаження від -120 до +120 градусів за Цельсієм. Довговічна, за рахунок покриття Magnelis, що захищає метал від корозії та інших механічних пошкоджень.

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук