Композитна черепиця Metrotile

Виробник: METROTILE
Модель:

Короткий опис


Композитна металочерепиця Metrotile – це класична форма покрівлі від бельгійського виробника, якість та надійність якої перевірені роками. Завдяки класичній формі вона не втратить з роками свою привабливість та актуальні... Читати далі...

Доступні варіанти


Для уточнення ціни та безкоштовного розрахунку кількості матеріалу замовте ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК


  • Наявність: Є в наявностіКомпозитна металочерепиця Metrotile – це класична форма покрівлі від бельгійського виробника, якість та надійність якої перевірені роками. Завдяки класичній формі вона не втратить з роками свою привабливість та актуальність.

На сьогоднішній день композитна черепиця є лідером на ринку покрівельних матеріалів. Багатошарове покриття сталевого листа робить її надійною, що підтверджує 50-річна гарантія. Спеціально створене алюмоцинкове покриття в чітко визначених пропорціях, розроблене і запатентоване в 1960-х роках компанією Bethlehem Steel, відмінно захищає металочерепицю від корозії та механічних пошкоджень під час усього терміну експлуатації. Гранули базальтового каменю, що забарвлюються під високими температурами, не втрачають свій колір та служать хорошим захистом від дощу та граду. Кам’яні крихти служать додатковим захистом від механічних пошкоджень, ультрафіолету, також завдяки базальтовому каменю дану металочерепицю можна використовувати для мансардних приміщень, тому що вона має хорошу шумоізоляцію.

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук