ПРОФІЛЬ QUEENTILE STANDARD

Виробник: QUEENTILE
Модель:

Короткий опис


Композитна металочерепиця QueenTile Standart – це черепиця фіксованої довжини та ширина, може бути виготовлена в трьох варіантах: 1, 3 і 6 тайлів, що сприяє зменшенню термінів монтажу. Головною відмінність цієї моделі є ... Читати далі...

Доступні варіанти


Для уточнення ціни та безкоштовного розрахунку кількості матеріалу замовте ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК


  • Наявність: Є в наявностіКомпозитна металочерепиця QueenTile Standart – це черепиця фіксованої довжини та ширина, може бути виготовлена в трьох варіантах: 1, 3 і 6 тайлів, що сприяє зменшенню термінів монтажу. Головною відмінність цієї моделі є виразна геометрія, що здобувається за рахунок висоти профілю (60 мм). Композитна металочерепиця виготовляється на інноваційних автоматизованих лініях, виготовлених в Італії та здані в експлуатацію італійськими технологами. Сировину для виготовлення композитної металочерепиці закуповують провідних світових виробників. QueenTile Standart завдяки сучасним технологія прокату має ідеальну геометрію як із зовнішньої, так і внутрішньої сторони листа.

Завдяки багатошаровості покриття композитна черепиця QueenTile Standart має кращі показники захисту металу від корозії, стійка до різких перепадів температури, має високий показник негорючості. Базальтова крихта сприяє хорошій шумоізоляції та стійкості кольору до вигорання. Проста у монтажі, завдяки тайлам (модулям), легко та швидко встановлюється на дах будь-якої конфігурації. Завод надає гарантію на 50 років, але дана металочерепиця прослужить набагато довше.

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук