Модульна металочерепиця «Venecja» D-Matt (Arcelor Mitall-Німеччина)

Виробник: BUDMAT
Модель:

Короткий опис


Модульна металочерепиця – це інноваційний матеріал для покрівлі дахів, фіксованої довжини та ширини. Завдяки цьому вона дуже зручна при транспортуванні та монтажі на дах в найкоротші терміни. Знаючи розміри модульної мет... Читати далі...

Доступні варіанти


Для уточнення ціни та безкоштовного розрахунку кількості матеріалу замовте ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК


  • Наявність: Є в наявностіМодульна металочерепиця – це інноваційний матеріал для покрівлі дахів, фіксованої довжини та ширини. Завдяки цьому вона дуже зручна при транспортуванні та монтажі на дах в найкоротші терміни. Знаючи розміри модульної металочерепиці, можна заздалегідь встановити обрешітку, так аби в подальшому було менше обрізків металу, або не було їх взагалі.

Модульна металочерепиця німецького виробника ArcelorMittal в покритті D-Matt – високоякісний метал з цинковим покриттям (275 гр/м.кв). Покриття D-Matt було спеціально створено для модульної металочерепиці. Воно служить захисним шаром і стійке до сонячного випромінювання та до механічних пошкоджень. Це підтверджує гарантія, яку надає завод виробник на 30 років.

Модульна металочерепиця Venecja повторює натуральну керамічну черепицю по формі та висоті профілю. Для з’єднання модулів вже заздалегідь підготовлені отвори для самонарізів, що виключає пошкодження та деформації металочерепиці при монтажі.

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук