Модульна металочерепиця «Venecja» Prelaq X-Matt (SSAB-Швеція)

Виробник: BUDMAT
Модель:

Короткий опис


Модульна металочерепиця – матеріал фіксованої довжини та ширини, створений для зручності монтажу та транспортування на об’єкт. Завдяки цьому монтаж такої черепиці дуже легкий, так як вага одного листа становить 3,9 кг, т... Читати далі...

Доступні варіанти


Для уточнення ціни та безкоштовного розрахунку кількості матеріалу замовте ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК


  • Наявність: Є в наявностіМодульна металочерепиця – матеріал фіксованої довжини та ширини, створений для зручності монтажу та транспортування на об’єкт. Завдяки цьому монтаж такої черепиці дуже легкий, так як вага одного листа становить 3,9 кг, тому відсоток механічних пошкоджень зводиться до мінімуму або взагалі відсутній. Модульна металочерепиця Venecja чудово підійде для дахів різної складності. Обрати модульну металочерепицю – зменшити відходи до мінімуму (5-7 % залишаються невикористаними).  Така покрівля зміцнить дах за рахунок модулів, додасть розкоші до Вашого будинку.

Модульна металочерепиця від шведського виробника SAAB в спеціально розробленому полімерному покритті X-Matt – високоякісний корозостійкий матеріал, за рахунок гарячого цинкування листів (шар цинку становить 275 гр/м.кв). Стійкість матеріалу до пошкоджень гарантується, що свідчать численні випробування.

Venecja у покритті X-Matt має висоту хвилі 35 мм, що перевищує висоту звичайної металочерепиці на 23 мм. Запатентовані рішення модульної металочерепиці допомагають зібрати її просто та ідеально рівно, а система з’єднання – замінювати модулі не розбираючи всього даху. На модульну металочерепицю від шведського виробника надається 50-річна гарантія.

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук