Модульна металочерепиця RUUKKI

Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)

RUKKI – спеціаліст у галузі металу, на якого можна покластися коли виникає потреба у виробах з металу. Модульна металочерепиця від компанії RUKKI – це запатентований революційний загиб передньої кромки листа, що забезпечує естетичний зовнішній вигляд та надійно захищає край листа від вологи та корозії.

Новий технологічний дизайн робить Ваш дах не лише гарним, але й надзвичайно міцним, довговічним та практичним. Революційна геометрія хвилі сприяє максимальній стійкості до погодних впливів, та дозволяє досягти прекрасного безшовного вигляду при зручному модульному форматі покрівельних листів. Це означає, що Ви отримаєте найвищу якість у повністю стандартизованій, готовій до використання упаковці. Це дозволяє прискорити реалізацію  покрівельного проекту, та зробити його максимально простим і легким. Ви отримаєте приголомшливий кінцевий результат з меншими турботами.  

Ще однією перевагою модульної метало черепиці є зручність у транспортуванні, а також, на відміну від звичайної металочерепиці на виготовлення якої зазвичай потрібно до 10 робочих днів, постійна наявність її на складі.