Металочерепиця RUUKKI ADAMANTE

Виробник: RUUKKI
Модель:

Короткий опис


Металочерепиця Adamante від RUUKKI – новий профіль елітної черепиці, створений для людей які цінують якість в усьому. Дана модель виготовлена в середземноморському стилі. Висота хвилі становить 55 мм, а крок обрешітки 35... Читати далі...

Короткі характеристики


Товщина листа, мм. - 0,5 мм
Повна ширина - 1155 мм
Корисна ширина - 1125 мм
Максимальна довжина - 7000 мм
Дивитись всі характеристики

Доступні варіанти


Для уточнення ціни та безкоштовного розрахунку кількості матеріалу замовте ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК


  • Наявність: Є в наявностіМеталочерепиця Adamante від RUUKKI – новий профіль елітної черепиці, створений для людей які цінують якість в усьому. Дана модель виготовлена в середземноморському стилі. Висота хвилі становить 55 мм, а крок обрешітки 350 мм, що відмінна від традиційної черепиці. Оригінальне стильове рішення для Вашого будинку, широка палітра кольорів. Металочерепиця Adamante виготовлена по найвищим стандартам якості для полегшення Вашого вибору. Вона є міцною та має хороший захист від впливу навколишнього середовища.

Вона виробляється в трьох покриттях: Polyester Matt/Rough Matt, Purex та  Pural Matt. Відповідно, відноситься до трьох класів якості: class 30 – 30-річна гарантія на технічні показники і 10-річна – на естетичні; class 40 – 40-річна гарантія на технічні характеристики та 15-річна – на естетичні; class 50 – 50-річна гарантія на технічні характеристики та 20-річна – на естетичні.

Товщина листа, мм. 0,5 мм
Повна ширина 1155 мм
Корисна ширина 1125 мм
Максимальна довжина 7000 мм
Мінімальна довжина 500 мм
Вага шт./кг. 4,8 кг
Висота профілю 55 мм
Довжина хвилі 350 мм
Мінімальний ухил

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук