Металочерепиця RUUKKI DECOREEEY

Виробник: RUUKKI
Модель:

Короткий опис


Модульна металочерепиця моделі Decorrey Grand від RUUKKI – покрівля нового покоління, розроблена та запатентована фінським заводом, що має власну палітру кольорів та ексклюзивні покриття на металі. Модульна металочереп... Читати далі...

Короткі характеристики


Товщина листа, мм. - 0,5 мм
Повна ширина - 1190 мм
Корисна ширина - 1130 мм
Максимальна довжина - 6000 мм
Дивитись всі характеристики

Доступні варіанти


Для уточнення ціни і розрахунку кількості матеріалу замовте ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК

Ціна вказана за кв.м.
229.34 ₴

  • Наявність: Є в наявності


Модульна металочерепиця моделі Decorrey Grand від RUUKKI – покрівля нового покоління, розроблена та запатентована фінським заводом, що має власну палітру кольорів та ексклюзивні покриття на металі. Модульна металочерепиця підходить як для будівництва нових, так і для реконструкції старих дахів. Завдяки своїй формі, стики, де кріпиться металочерепиця, майже непомітні. Decorrey Grand від RUUKKI – це стильне та сучасне рішення в перекритті дахів. Вона виготовляється в трьох покриттях: Polyester Matt/Rough Matt, Purex та Pural Matt.

Decorrey Grand як і вся продукція RUUKKI маркується з внутрішньої сторони модуля, де вказано дату та завод виробник, що є критерієм високої якості, виключаючи можливість підробки.

Дана металочерепиця відноситься до class 30 та 40. Class 30 - 30-річна гарантія на технічні показники та 10-річна – на естетичні характеристики. Class 40 - має 40-річну гарантію на технічні характеристики та 15-річну - на естетичні.

Товщина листа, мм. 0,5 мм
Повна ширина 1190 мм
Корисна ширина 1130 мм
Максимальна довжина 6000 мм
Мінімальна довжина 500 мм
Вага шт./кг. 4,5
Висота профілю 43 мм
Крок хвилі 188,5 мм
Довжина хвилі 350 мм
Рекомендована відстань між рейками 350 мм
Мінімальний ухил

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук