Металочерепиця RUUKKI MONTERREY

Виробник: RUUKKI
Модель:

Короткий опис


Модульна металочерепиця від фінського виробника RUUKKI – якість перевірена роками. RUUKKI Monterrey – класична і найпопулярніша модель модульної металочерепиці, яка виробляється у чотирьох покриттях: Polyester, Polyester... Читати далі...

Короткі характеристики


Товщина листа, мм. - 0,5 мм
Повна ширина - 1180 мм
Корисна ширина - 1100 мм
Максимальна довжина - 7000 мм
Дивитись всі характеристики

Доступні варіанти


Для уточнення ціни та безкоштовного розрахунку кількості матеріалу замовте ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК


  • Наявність: Є в наявностіМодульна металочерепиця від фінського виробника RUUKKI – якість перевірена роками. RUUKKI Monterrey – класична і найпопулярніша модель модульної металочерепиці, яка виробляється у чотирьох покриттях: Polyester, Polyester Matt/Rough Matt, Purex, Pural Matt.

Покриття Polyester або PE – це глянцевий поліестер з товщиною покриття 25 мкм, що використовується для зовнішнього та внутрішнього облицювання. Дане покриття зменшує накопичення пилу та бруду на даху, стійке до сонячного випромінювання та різким перепадам температур.

Для покриття Polyester Matt/Rough Matt характерна товщина покриття 35 мкм, особливістю є матова поверхня, що має хороший захист від ультрафіолету та перепадів температур. Заводом виробником надається офіційна гарантія на технічні характеристики 30 років, а на естетичні – 10 років.

Покриття Purex – ексклюзивне покриття від RUUKKI, яке має структуровану поверхню з товщиною покриття 26 мкм.  Створене спеціально для виготовлення покрівельних матеріалів. Має чудову стійкість до механічного зносу та сонячного випромінювання і корозії. На покриття Purex діє гарантія на технічні характеристики 40 років, а на естетичні – 15 років.

Pural Matt – покриття з товщиною 50 мкм, що складається з поліуритану та поліамідів, що роблять метал стійким до стирання та міцнішим. Матове покриття відштовхує сонячні відблиски, не приховуючи колір при цьому. Має дуже хорошу стійкість до ультрафіолету, механічних пошкоджень та корозії. Покриття Pural Matt відноситься до class 50, що має 50-річну гарантію на технічні характеристики і 20-річну – на естетичні.

Товщина листа, мм. 0,5 мм
Повна ширина 1180 мм
Корисна ширина 1100 мм
Максимальна довжина 7000 мм
Мінімальна довжина 500 мм
Вага шт./кг. 4,7
Висота профілю 39 мм
Довжина хвилі 350 мм
Рекомендована відстань між рейками 350 мм
Мінімальний ухил

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук