Балконний блок (вікно + двері)

Модель:

Короткий опис


Балконний блок (вікно + двері) зазвичай має розмір: вікно – ширина 1300 мм та висота 1400 мм, двері – ширина 700 мм та висота 2150 мм. Вони з’єднуються між собою вузьким або статистичним з’єднувачем. На висоту 750 мм ста... Читати далі...

Доступні варіанти


Для уточнення ціни та безкоштовного розрахунку кількості матеріалу замовте ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК


  • Наявність: Є в наявностіБалконний блок (вікно + двері) зазвичай має розмір: вікно – ширина 1300 мм та висота 1400 мм, двері – ширина 700 мм та висота 2150 мм. Вони з’єднуються між собою вузьким або статистичним з’єднувачем. На висоту 750 мм ставиться імпост для зміцнення конструкції дверей та всановлюється сендвіч панель на нижній частині.

Для того, щоб Ви краще забезпечили освітленням свою оселю, рекомендуємо на всю висоту дверей встановлювати склопакет. Якщо у Вас сонячна сторона, зверніть увагу на сонце захисні енерго ефективні склопакети SOLAR, які можуть бути однокамерними або двокамерними з теплою дистанцією та аргоновим наповненням.

Для комфортного використання метало пластикових конструкцій завжди обирайте надійну німецьку фурнітуру та профіль преміум класу.

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук