Вікно чотирьохстулкове

Модель:

Короткий опис


Чотирьохстулкове вікно часто використовується на балконах або лоджіях. Максимальна ширина може бути 3200 мм, висота – 2000 мм. Бажано таке вікно ділити на декілька частин, тому що воно може не поміститись у дверний прохі... Читати далі...

Доступні варіанти


Для уточнення ціни та безкоштовного розрахунку кількості матеріалу замовте ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК


  • Наявність: Є в наявностіЧотирьохстулкове вікно часто використовується на балконах або лоджіях. Максимальна ширина може бути 3200 мм, висота – 2000 мм. Бажано таке вікно ділити на декілька частин, тому що воно може не поміститись у дверний прохід. Якщо ми його поділимо на декілька частин, то обов’язково треба додавати статистичний з’єднувач для посилення цільної конструкції.

Якщо балкон або лоджія  буде не обігріваються, то можна використовувати економ профіль LWS 300, який, як і двостулкове вікно, витримає навантаження. Якщо балкон або лоджія обігріваються, то обо’язково потрібно встановлювати, на нижню частину балкона або лоджії, сендвіч панель товщиною 32 мм та двокамерні енерго ефективні склопакети, та фурнітуру ROTO або SIEGENIA FAVORIT, яка витримає навантаження великих стулок.

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати відгук