fbpx
г. Ужгород, ул. Мукачевская, 28 / г. Мукачево, ул. Мира, 58
Ru | Uk

Тільки до 30.06.19 при купівлі віконних систем отримайте 1 з 3 чудових подарунків* на вибір:
Водозлив**
Москітну сітку***
Підвіконня****

Період дії акції – з 12.06.19 по 30.06.19
*Під словом «подарунок» мається на увазі можливість придбання акційних товарів за 0,01 грн. згідно з умовами акції, що діє з 12.06.19 по 30.06.19 у мережі магазинів «ODK». Деталі на odk.com.ua та facebook.com/okna.dveri.krovlya або залиште заявку на odk.com.ua/land/metaloplastik/ і наш менеджер з Вами зв’яжиться.
**У акції бере участь продукція категорії «Standart Сталеві» глибиною до 250 мм і шириною відповідно до загальної сумарної ширини всіх придбаних віконних конструкції у період дії акції. У разі необхідності клієнт має право придбати продукцію іншої конфігурації і отримати знижку еквівалентну вартості акційної продукції глибиною до 250 мм і шириною відповідно до загальної сумарної ширини всіх придбаних віконних конструкції, у період дії акції.
***У акції бере участь продукція «Віконна рамкова Економ», яка за розмірами і кількістю є еквівалентною розміру і кількості відкривних віконних конструкцій, придбаних у період дії акції.
****У акції бере участь продукція ТМ»Kraft» глибиною до 250 мм і шириною відповідно до загальної сумарної ширини всіх придбаних віконних конструкції у період дії акції. У разі необхідності клієнт має право придбати продукцію іншої конфігурації і отримати знижку еквівалентну вартості акційної продукції глибиною до 250 мм і шириною відповідно до загальної сумарної ширини всіх придбаних віконних конструкції, у період дії акції.