fbpx
г. Ужгород, ул. Мукачевская, 28 / г. Мукачево, ул. Мира, 58
Ru | Uk

У попередній статті та відео (http://odk.com.ua/chim-vidriznyayutsya-metaloplastikovi-ko…/) ми обговорювали чим все ж таки загально відрізняються широкий асортимент металопластикових конструкції.
Розібрались, що основними факторами теплозбереження є☀️:
— у рамі → монтажна глибина та кількість камер (чим більше тим краще);
— у склопакеті → товщина склопакету, дистанційна рамка, покриття скла, газове наповнення склопакету.

Давайте тепер розберемо на молекули🤓 кожну з конструкцій!

Вже більше 20 років безперечним лідером🥇 на ринку металопластикових конструкції є компанія REHAU. З них і почнемо.

Сьогодні розглянемо профіль REHAU EURO DESIGN 60 (ED 60).
Профіль REHAU Euro-Design 60 має трикамерну будову з монтажною глибиною 60 мм📏. За останніми вимогами до теплоізоляції житлових приміщень така система рекомендована до застосування в неопалюємих приміщеннях, оптимальні для засклення міжповерхових маршів, багатоквартирних будинків лоджії.

Дана система має «П» подібне металеве армування товщиною 1.2 мм.
Що таке армування? І для чого воно взагалі потрібно?
Армування — це сталевий силовий елемент, який встановлюється у внутрішню камеру пластикового профілю для надання додаткової міцності💪 самій конструкції. Для його виготовлення використовується оцинкована сталь.

З вікнами REHAU Euro-Design 60 ви будете відчувати себе в безпеці оскільки є можливість встановити преміальну протизламну німецьку фурнітуру компанії GU.

Тепер пару слів про склопакет.
У даній системі є можливість заміни звичайного склопакета на енергозберігаючий.
Така конфігурація включає у себе нанесення захисного енергонапилення на скло, заповнення склопакету інертним газом та розширення склопакету з 24 мм до 32 мм.

І на останок, ще пара визначень і характеристик ED 60 у цифрах, які так широко використовують у свої рекламі дилери, але завжди були загадкою для споживачів (та інколи і для самих дилерів)😜.

REHAU Euro-Design 60

Коефіцієнт теплопередачі — Uf = 1,6 Вт/м²К (Коефіцієнт теплопередачі – коефіцієнт, що визначає яка кількість теплоти передається (втрачається) через площу 1 м2 конструкції (стіна, підлога, дах, вікна) товщиною 1 метр за одиницю часу (1 годину), при різниці зовнішньої та внутрішньої температур в 1 Кельвін (1 0С). Вимірюється в Вт/м2К. Чим менший — тим краще, тобто витрати теплової енергії будуть менші.)

Коефіцієнт опору теплопередачі — Rf = 0,65 м²К/Вт (Коефіцієнт опору теплопередачі – коефіцієнт, обернений до коефіцієнту теплопередачі. Вимірюється в м2К/Вт. Чим менший коефіцієнт теплопередачі тим гірше, тобто витрати теплової енергії будуть більші.)
Звукоізоляція — Rw,P = 41 дБ (Чим більше значення – тим краще)

Зламобезпека – клас RC2 (у порівнянні з базовим рівнем безпеки, пропонує покращений захист від застосування простих інструментів (наприклад, викрутки, обценьків і т.п.) та з додатковим протизламним та протиударним склом.)

Повітропроникність – клас 4 (здатність скла та профілю пропускати повітря. Вона характеризується кількістю повітря в міліметрах що проходить через профіль пропускаючи в одну секунду. 4 клас (герметичні) — 3 м3 / (м2 · год) при 100 Па. Це найкращий клас)

Водонепроникність — до класу 9А (здатність вікна не пропускати крізь себе рідину та газ навіть за наявністю перепадів тиску. Клас 9А – це найкращий показник)

Замовляйте безкоштовний замір📏 / завантажуйте каталог, натиснувши на картинку⬇️
та звертайтесь за додатковою консультацією📞


http://odk.com.ua/land/metaloplastik/