fbpx
м. Ужгород, вул. Мукачівська, 28
Uk | Ru

От і минув ще один рік плідної роботи, розвитку, руху вперед нашої компанії! Хочемо поділитись з Вами нашими досягненнями.
За рік зробилось чимало роботи. Наш колектив допоміг утеплити свої домівки та накрити якісними покрівельними матеріалами дахи понад 1200 клієнтам по всій Закарпатській області. Більшість з них отримали компенсації по кредитам IQ Energy.
Ми забезпечили роботою понад 100 покрівельників та монтажників.
Цього року наші клієнти на 70% більше порівняно з минулорічним періодом купляли товар енергоефективний. Це говорить про те, що люди змінились і стали надавати перевагу продукції преміум сегменту.
Також ми почали склити споруди з алюмінію комерційного призначення та житлові будинки. У В.Бичкові ми успішно завершили монтаж великого торгового центру.
Завдяки нашим надійним постачальникам, ми змогли покращити якість наших послуг та розширити наші можливості.
Наш товар завжди приїздить на об’єкт вчасно, в заводській упаковці та неушкодженим.
Компанія «ODK» не стоїть на місці: ми постійно стежимо за новими тенденціями сучасного будівництва, розширюємо асортимент продукції, яка відповідає міжнародним нормам та стандартам якості, щоб забезпечувати нашого клієнта тільки найкращим.
Ми не збираємось зупинятись на досягнутому і наступного року плануємо розширити нашу мережу по всій території Закарпатської області.
Для нас важливо надати максимально зрозумілу та фахову консультацію для того, щоб наш клієнт залишався задоволеним співпрацею з нами на довгі роки.
Щиро вдячні за ваші відгуки та теплі слова, за вашу довіру до нашої команди.