fbpx
м. Ужгород, вул. Мукачівська, 28
Uk | Ru

Панорамні двері вигідно виглядають в загальній картині дизайну. Вони актуальні, оскільки візуально розширюють простір, впускаючи природу і світло в будинок. Це портал в житло, який потрібно вибрати правильно.

Більшість конструкцій зроблені з металопластику (в основі – полівінілхлорид (ПВХ), армування – металеве). Використовуються як вхідні двері або як нестандартний елемент поділу кімнат.

Функціональні та технічні відмінності

1.Спосіб відкриття.
2.Кількість стулок.
3.Рухливість полотен.
4.Тип профілю і підвісів.
5.Наявність порога.

Вибираючи двері металопластикові, потрібно враховувати габарити і потреб приміщення. Але найважливіше – бажання пустити більше світла в будинок і відкрити його світу. Потрібно розуміти, що ці елементи повністю прозорі, тому життя в такому інтер’єрі не буде відрізнятися приватних даних. Завжди можна використовувати штори або жалюзі, але на то ці двері і панорамні, щоб бути відкритими.

Види панорамних конструкцій

    1.Підйомно-розсувні.

Механізм роботи – невеликий підйом полотна і зрушення в бік. Легкі, безшумні руху забезпечують роликові підшипники. Ручка розміщується з одного або з обох боків. Провітрювання забезпечує відкидний механізм на головній стулці, в заданому положенні її можна закріпити.

    2. Паралельно-розсуні

Багато в чому схожі на попередній варіант.

Відкриття – плавний від’їзд в сторону, без підняття. Напрямні ролики внизу або вгорі. Додаткову легкість і теплоізоляцію надає щіткове ущільнення.

    3. «Гармошка»

Всі фрагменти панорамної двері послідовно з’єднані між собою. Секції складаються гармошкою, звільняючи 90% простору. Ведуча – поворотно-відкидна. Вхідні – розташовується по сторонах або в центрі механізму.

Два типу підвісів. При верхньому поріг на одному рівні з підлогою.

Немає звичного дверного замка, замість нього фіксація ручки в закритому вигляді.

Елемент декору – обробка шкірою – приховує петлі і додатково захищає простір від звуків і холоду зовні.

    4. Радіусні

Звичний розсувний механізм. Стулки гнуті. З їх допомогою стилістично оформляють тамбур або лоджію. Це один з найдорожчих варіантів панорамних конструкцій.

Сучасні панорамні двері стильно виглядають у великих приміщеннях, розширюють простір і оптимізують його. Але також мають недоліки: високу вартість, низьку енерго- і звукоізоляцію.