fbpx
м. Ужгород, вул. Мукачівська, 28 / м. Мукачево, вул. Миру, 58
Uk | Ru

У нас часто виникає завдання зробити великі вітрини, або надійні двері, які будуть використовуватись для комерційного призначення.

Зазвичай на ринку пропонують таке рішення виконати з металопластику. Але насправді, металопластикових конструкцій існує ряд обмежені по висоті та ширині, які напряму впливають на надійність і довговічність виробу. Якщо їх порушувати, на виході буде неякісний продукт з усіма негативними наслідками та розчарований клієнт, який викинув кошти на вітер.

Алюміній в рази збільшує можливості при виготовленні складних масивних конструкції, при цьому залишає відчуття затишку, простору та природного освітлення.
У сферах комерційного використання дверей та підйомно-розсувних систем, алюмінієві конструкції є незамінним рішенням оскільки витримують в сотні разів більше циклів відкривання та навантаження, не втрачаючи своїх притискаючих та теплоізоляційних властивостей.

Підйомно-розсувні системи роблять Ваші тераси вишуканими та неповторними. Панорамний вид з приміщення підкреслить будь-яке дизайнерське рішення та зробить затишну оселю просторою та освітленою. Надійна фурнітура робить комфортним та легким пересування створки на спеціальних роликах. Навіть дитина з легкістю пересуває 300кг створку висотою в три метри.

Всі конструкції виробляються на високоточному обладнанні з ідеальними стиками. Присутній широкий вибір склопакетів з різними комбінаціями спеціальних додаткових енергоефективних опцій.

Замовляйте безкоштовний замір, завантажуйте каталог та звертайтесь за додатковою консультацією.