fbpx
м. Ужгород, вул. Мукачівська, 28 / м. Мукачево, вул. Миру, 58
Uk | Ru

Ми підготували для вас корисну та цікаву інформацію і сподіваємося, що вона допоможе вам у виборі якісних та надійних вхідних дверей!
Тож, поговоримо про двері?
Двері бувають пластикові, металеві та алюмінієві.
Найнадійнішими вхідними дверима є алюмінієві. Вони довговічні, енергоефективні, легкі та зручні в експлуатації.
Вони мають величезний ряд переваг. Наприклад, є можливість виготовити модель нестандартного розміру або із великим склопакетом.
Це преміум сегмент, що переважно використовується в елітних будівлях і комерційних установах.

Друга категорія – це пластикові двері. Тут також наявні свої економ і преміум сегменти.
Економ – це двері, що можуть згодитись для прибудов, які не потребують утеплення або для приміщень, у яких не проживають люди.
Стандарт – це двері, представлені, в основному, українським профілем із фурнітурою середнього класу, переважно турецького виробника.
Преміум клас – двері, варті особливої уваги! Вони представлені переважно німецьким виробником і наділені вищим рівнем надійності, відмінною енергоефектівністю та протизламною фурнітурою преміум класу.

Третя категорія дверей – це броньовані двері з мдф накладкою. Серед них також існують свої економ, стандарт і преміум сегменти.
У економ і стандарт класах ці двері вразливі та холодні. Виробники дають гарантію усього 1 рік, а на замки, навіть найдорожчі, – 3 місяці.
Крім того ці двері потребують спеціальний дашок із виступом не менше 2 метрів. Тут недоліків більше, ніж переваг. Саме тому, ми рекомендуємо не заощаджувати, а купувати тільки преміум клас. Ці двері підходять у під’їзди із опаленням і категорично не підходять для комерційних установ, де передбачається великий потік людей.
Для приватного будівництва також існують певні недоліки: ці двері вразливі для бокового дощу і прямих сонячних променів. А от для квартир – це саме те, що треба!

Якщо у вас приватний будинок і ви дійсно хочете хороші двері, що служитимуть довгі роки без нарікань, а також надійно зберігатимуть тепло і безпеку у Ваших оселях, то ми рекомендуємо звернути увагу на алюмінієві та металопластикові двері преміум класу.

Якщо ви живете у багатоповерховому будинку, то альтернативою стануть броньовані двері із прихованими петлями та надійною фурнітурою.

Двері – це не тільки вхід в будинок, це ваша візитна картка і перше враження про вас, як про господаря будинку.

Бажаємо вам зробити правильний вибір! А для того, щоб не помилитись, – звертайтесь до наших фахівців!

ODK впевнені у тому, що продаємо!
#odk #двері #вхіднідвері