Акції, новини, статті покрівельні матеріали, металочерепиця, профнастил, бітумна черепиця, керамічна черепиця, композитна черепиця

Акції, новини, статті

Акція «Обери подарунок при покупці віконних систем»

Акція «Обери подарунок при покупці віконних систем»

Акція «Обери подарунок при покупці віконних систем»

Тільки до 31.01.19 при покупці віконних систем отримайте 1 з 3 чудових подарунків на вибір:

  • Відлив
  • Москітну сітку
  • Підвіконня

Період дії акції – з 15.01.19 по 31.01.19

*Під словом «подарунок» мається на увазі можливість придбання акційних товарів за 0,01 грн. згідно з умовами акції, що діє з 17.01.19 по 31.01.19 у магазині «ODK». Деталі за телефоном: +38(095)017 6845 та на odk.com.ua

**У акції бере участь продукція глибиною до 250 мм і шириною відповідно до загальної сумарної ширини всіх придбаних віконних конструкції у період дії акції. У разі необхідності клієнт має право придбати продукцію іншої конфігурації і отримати знижку еквівалентну вартості акційної продукції глибиною до 250 мм і шириною відповідно до загальної сумарної ширини всіх придбаних віконних конструкції, у період дії акції.

***У акції бере участь продукція, яка за розмірами і кількістю є еквівалентною розміру і кількості відкривних віконних конструкцій, придбаних у період дії акції.

****У акції бере участь продукція глибиною до 250 мм і шириною відповідно до загальної сумарної ширини всіх придбаних віконних конструкції у період дії акції. У разі необхідності клієнт має право придбати продукцію іншої конфігурації і отримати знижку еквівалентну вартості акційної продукції глибиною до 250 мм і шириною відповідно до загальної сумарної ширини всіх придбаних віконних конструкції, у період дії акції.

Замовити зворотній дзвінок

Заповніть форму, для замовлення зворотнього дзвінка

Що Вас цікавить?

Замовити безкоштовний замір та розрахунок

Заповніть форму, для замовлення безкоштовного заміру та розрахунку

Що Вас цікавить?

Завантажити каталог

Заповніть форму, щоб почати завантаження каталогу

Що Вас цікавить?