Панорамні двері
Панорамні двері вигідно виглядають в загальній картині дизайну. Вони актуальні, оскільки візуально розширюють простір, впускаючи природу і світло в будинок. Це портал в житло, який потрібно вибрати правильно.
Більшість конструкцій зроблені з металопластику (в основі - полівінілхлорид (ПВХ), армування - металеве). Використовуються як вхідні двері або як нестандартний елемент поділу кімнат. Функціональні та технічні відмінності
- Спосіб відкриття.
- Кількість стулок.
- Рухливість полотен.
- Тип профілю і підвісів.
- Наявність порога.
Вибираючи двері металопластикові, потрібно враховувати габарити і потреб приміщення. Але найважливіше - бажання пустити більше світла в будинок і відкрити його світу. Потрібно розуміти, що ці елементи повністю прозорі, тому життя в такому інтер'єрі не буде відрізнятися приватних даних. Завжди можна використовувати штори або жалюзі, але на то ці двері і панорамні, щоб бути відкритими.
Види панорамних конструкцій
- Підйомно-розсувні.
Механізм роботи - невеликий підйом полотна і зрушення в бік. Легкі, безшумні руху забезпечують роликові підшипники. Ручка розміщується з одного або з обох боків. Провітрювання забезпечує відкидний механізм на головній стулці, в заданому положенні її можна закріпити.
- Паралельно-розсуні
Багато в чому схожі на попередній варіант. Відкриття - плавний від'їзд в сторону, без підняття. Напрямні ролики внизу або вгорі. Додаткову легкість і теплоізоляцію надає щіткове ущільнення.
- «Гармошка»
Два типу підвісів. При верхньому поріг на одному рівні з підлогою. Немає звичного дверного замка, замість нього фіксація ручки в закритому вигляді. Елемент декору - обробка шкірою - приховує петлі і додатково захищає простір від звуків і холоду зовні.
- Радіусні
Звичний розсувний механізм. Стулки гнуті. З їх допомогою стилістично оформляють тамбур або лоджію. Це один з найдорожчих варіантів панорамних конструкцій.
Сучасні панорамні двері стильно виглядають у великих приміщеннях, розширюють простір і оптимізують його. Але також мають недоліки: високу вартість, низьку енерго- і звукоізоляцію.