Акції, новини, статті покрівельні матеріали, металочерепиця, профнастил, бітумна черепиця, керамічна черепиця, композитна черепиця

Акції, новини, статті

Переваги натуральної черепиці.

Переваги натуральної черепиці.

Переваги натуральної черепиці.

Керамічну або натуральну черепицю першими в Європі використовували стародавні греки. Підхопили і оптимізували гончарне ремесло покрівельних робіт римляни. З тих часів пройшло більше 4000 років, але принцип виготовлення керамічної черепиці практично не змінився, удосконалюється тільки обладнання виробництва. Сировиною виготовлення такої черепиці є глина. Для досягнення високої якості керамічної черепиці глину різних сортів перемішують в заданих пропорціях. З отриманого матеріалу формується і обпалюється черепиця. Щоб отримати однорідну щільність і однаковий колір готового виробу при випалюванні дотримуються постійну температуру. Сьогодні покрівля з керамічної черепиці – показник благополуччя і достатку.

Фото даху з керамічною черепицею Переваги керамічної черепиці:
 • -Довговічність.

  Довговічності керамічної черепиці поступаються всі види покрівельних матеріалів. Термін служби даху з керамічної черепиці, за умови правильного монтажу, досягає 100-150 років. Тому придбання керамічної черепиці – вигідне вкладення. Якщо Ви хочете побудувати будинок для себе, дітей і навіть онуків, то, покрівля з керамічної черепиці – те, що Вам потрібно.

 • -Екологічна безпека.

  Керамічна черепиця – натуральне покриття, виготовлене з глини, екологічно чистого матеріалу. Така покрівля не є токсичним і не накопичує статичну електрику.

 • -Теплоізоляційні та звукоізоляційні властивості.

  Глина стійка до різких перепадів температур, не нагрівається від сонця і є дуже морозостійким матеріалом. Це позбавить Вашу покрівлю від утворення конденсату. Натуральна черепиця пропускає повітря, створює сприятливий клімат в підпокрівельному просторі.

  Завдяки великій щільності і вазі керамічна черепиця прекрасно відображає зовнішні шуми. Це збереже спокій і тишу Вашого будинку.

  Фото даху з керамічною черепицею
 • -Не горючість.

  Глина не горить, і може витримати температуру більше 1000 градусів. Вогнетривкість керамічної черепиці значно зменшує ймовірність загоряння Вашого будинку.

 • -Відмінний зовнішній вигляд.

  Краса – ще одна перевага керамічної черепиці. Будинок з такою покрівлею завжди виглядає «по-королівськи» яскраво, неповторно і чисто (самоочищаються покриття ангиб і глазур).

 • -Можливість монтажу даху будь-якої складності.

  Керамічна черепиця штучний матеріал, тому нею можна покрити складні дахи з мінімальними відходами. Також, завдяки штучності керамічної черепиці, таку покрівлю легко полагодити, лише замінивши пошкоджену плитку.

 • -Відмінний зовнішній вигляд.

  Керамічна черепиця штучний матеріал, тому нею можна покрити складні дахи з мінімальними відходами. Також, завдяки штучності керамічної черепиці, таку покрівлю легко полагодити, лише замінивши пошкоджену плитку.

Тому обравши керамічну черепицю для своєї покрівлі, Ви можете бути впевненими, що зробили вдалий вибір на протязі декількох поколінь.

Замовити зворотній дзвінок

Заповніть форму, для замовлення зворотнього дзвінка

Що Вас цікавить?

Замовити безкоштовний замір та розрахунок

Заповніть форму, для замовлення безкоштовного заміру та розрахунку

Що Вас цікавить?

Завантажити каталог

Заповніть форму, щоб почати завантаження каталогу

Що Вас цікавить?